Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepsze wymówki afków jakie kiedykolwiek usłyszeliście


Gość horzel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

podobny temat był na reddicie, ale chciałbym poznać wasze wersje drodzy przywoływacze

 

Opublikowano

" Sorry wc "

 

" Sorry I was watching porn "

 

" Sorry my cat turned off router "...

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

1. sorry chlopaki ale ja ide na obiad mama mnie wola (23 minuta).

2. Chlopaki ja musze konczyc gre bo moja mama wlasnie jedzie do szpitala.

3. p******e was bylem na rowerze a komputer zostawilem

4. ogladalem dobrego pornosa i walilem konia sry

Wszystko od polaków, WutFace

Opublikowano

Pamiętam jak kiedyś w s3/s4 miałem w teamie Le Blanc, która wyszła z gry na circa 30 minut bo koleś grał na wifi sąsiada a ten coś ściągał i ta lb miała lagi, napisała po prostu "zw ide do sąsiada". Widać po pół godzinie negocjacji odzyskał internet

Opublikowano

"I must go sleep now"

"Sorry m8 i need looked did my grandma not died"

"Sorry my batteries in mouse died"

"Sorry, my dick was growing up so i must waiting when it back to normal size"

"Sorry my girlfriend needed me in bed on a few minutes"

Opublikowano

"My mother turned off the electricity" 

"I have to bath my goldfish"

"I was praying for enemies" 

Opublikowano

"Sorki, musiałem posmarować pe**sa maścią na stulejkę." Najbardziej śmieszne było to że robił to 15 minut.

Opublikowano

Sorki mama nie zaplacila za internet, pies mi wifi pogryzl xD

CPU: i5 6500 / RAM: 8GB / GPU: GTX 1070 / MOBO: MSI H110M / HDD: 1TB / SSD: Iridium PRO 

BLACKPRISON.HOSTMC.PL - najlepszy serwer prison w Polsce

Opublikowano

U mnie koleś był afk, bo zapomniał że wystartował grę ;-; 

Śmiej się śmiej, mi się już tak kilka razy zdarzyło... :P I potem, o zagrałbym sobie w lola, wtf gra już trwa!?:D

Opublikowano

Gościu grał 20minut, najebał 0-5 na topie, poszedł afk, wrócił za 10minut i napisał "sorry, my retard brother plays in my acc" po czym wrocil na linie, umarl 2 razy i poszedl znowu AFK XDD

OsoInternational.jpg

Opublikowano

Gram sobie rankeda, ostatnie godziny praktycznie przed końcem sezonu. Ja Silver I, jeden win i gold v. Wygrywamy mecz 50-35, wszystko spushowane(zostały inhibitory i towery od nexusa) pięknie ale przeciwnicy stawiają opór (szacunek). Mamy bot premade, Vayne (normalnie Gosu)+ Leona. Dzięki tej dwójce udało się timfajty wygrywać, potrafili nas zmobilizować. W 45 minucie gry vayne i leona piszą - "This is my smurf i dont need win this match. Im tired i go to bed, bye" no i afk. Dzięki nim moje szanse na golda poszły w ch*j...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...